logo-mini
آلبوم را مرور کن ضربه گیر فندر

اين واحد به توليد انواع فندر rubbe FENDER ( ضربه گير اسكله و بدنه كشتي) با متريالهاي گوناگون را جهت مصارف مختلف كه تعدادي از انها  به شرح زير اعلام مي شود .

ضربه گیر فندر

موارد مورد استفاده :
اين قطعات با اشكال و ابعاد متفاوت جهت جذب نيروي حاصل از پهلوگيري شناور ها به بدنه اسكله يا كشتي ويا به صورت شناور در آب نزديك بنادر نصب مي گردد.جهت نصب در  سكو هاي نفتي

قالب های فندر در تیپها و سایزهای مختلف از جمله فندرهای استوانه ای، فندرهای مکعب مستطیلی، سوپرسل فندر، فندرهای V شکل و M شکل در این واحد موجود می باشد.

پارسیان صنعت یکی از بهترین تولید کننده ضربه گیر فندر در ایران می باشد.

ضربه گیر فندر , ضربه گیر اسکله , ضربه گیر لاستیکی اسکله , ضربه گیر لاستیکی فندر , ضربه گیر برای جلوگیری از برخورد کشتی به اسکله, ضربه گیر لاستیکی 

فندرهای استوانه ای :
فندرهای استوانه ای از انواع قدیمی و کارآمد فندر می باشند که درهمه نوع اسکله با کاربری های مختلف قابل استفاده بوده و قدرت جذب انرژی آنها در مقابل نیروی عکس العمل نسبت به سایر فندرها کمتر می باشد ولی شکل خاص و ساده آنها بهره بردار را برای استفاده از آن ترغیب می کند. ضربه گیر های استوانه ای چنان که از نام آن پیداست به شکل استوانه بوده و با استفاده از زنجیر، تسمه و یا براکت روی بدنه اسکله نصب می شوند. استفاده از این نوع ضربه گیر اسکله به ویژه به واسطه صرفه اقتصادی و سهولت نصب در بنادر و اسکله های کشورمان بسیار رایج می باشد.
فندر های استوانه ای ساخته شده در این شرکت بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می شوند، لیکن انواع خاص آن نیز به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

فندر های سلولی:
فندر های سلولی در حال حاضر پر کاربردترین نوع ضربه گیرهای اسکله هستند که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند .
بدون شک مهمترین عامل محبوبیت این نوع فندر قابلیت جذب انرژی بالا، وظرفیت فوق العاده متغیر آن می باشد. علاوه بر این، اتساع سه بعدی فندر سلولی، خاصیت ارتجاعی آن را از انواع دیگر فندرها متمایز می سازد.

برچسب کلمات کلیدی: ضربه گیر فندر , ضربه گیر اسکله , ضربه گیر کنار اسکله , ضربه گیر کشتی, ضربه گیر برخورد اسکله , ضربه گیر فندر لاستیکی , ضربه گیر اسکله ای

TOP
اصفهان لیزر