logo-mini
آلبوم را مرور کن اورینگ لاستیکی

اورینگ لاستیکی

اورینگ لاستیکی NBR
اورینگ ها و کاسه نمد های تولیدی در پارسیان صنعت از بهترین مواد تولید شده بر اساس خواسته مشتریان و مطابق استانداردهای ارائه شده از طرف ایشان تولید می گردد.
در این راستا اورینگ ها ، واشرها و کاسه نمد های تولیدی با کمترین مقدار مانایی فشاری (زیر 3 درصد) با بهترین استحکام کششی و افزایش طول تا پارگی تولید می گردد.
با تولید قطعات خاصی در این زمینه پارفوسا توانسته است نیاز مشتریانش به واردات قطعات خاص لاستیکی از خارج از کشور را مرتفع نماید و با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب تر از نمونه های خارجی تولیداتش را ارائه نماید.

تولید قطعات لاستیکی از قبیل اورینگ - پکینگ - دیافراگم - کاسه نمد - ضربه گیر - گرد گیر - کوپلینگ - و انواع قطعات خاص و حساس نسبت به شرایط محیطی از کامپاندهای NBR - SBR - SMR - RSS - EPDM - Silicone - Viton تولید می گردد. قطعات این مجموعه نسبت به سفارش مشتری در رنگ ها وکیفیت دلخواه تولید می گردد . خدمات این مجموعه عبارت است از ساخت قالب - تولید قطعات و ساخت کامپاند های سفارشی میباشد.

در صورت انتخاب هر یک از محصولات از طریق تماس با ما سفارش دهید .

برچسب کلمات کلیدی: اورینگ لاستیکی,اورینگ پکینگ,,اورینگ  لاستیکی انژکتور,اورینگ زیمریت,اورینگ استاندارد,اورینگ در اصفهان,اورینگ سیلیکونی,اورینگ وایتون

TOP
اصفهان لیزر