logo-mini
آلبوم را مرور کن کاسه نمد لاستیکی

کاسه نمد جزو قطعات پرمصرفی است که در خودرو کاربرد دارد. کاسه نمد با کیفیت را می توان از مواد اولیه و فرایند ساخت مجهز تهیه نمود.

کاسه نمد نوعی درزگیر یا آب بند می باشدکه برای درزبندی شفت های دوار و پیوسته حاوی سیال می شود، تا از نشت سیال به بیرون از پوسته جلوگیری نماید.و یا به عبارتی هرنوع واشرگرد لاستیک دار که در اندازه های مختلف در قسمت های مختلف خودرو و بخصوص موتور،گیربکس و دیفرانسیل بکاربرده می شود تا از نفوذ روغن به محوطه خارج از آن جلوگیری نماید ، کاسه نمد نام دارد.

اين واحد با توليد انواع كاسه نمد  با متريالهاي گوناگون را جهت مصارف مختلف كه تعدادي از انها  به شرح زير اعلام مي شود :

متريال NBR ضد روغن وحرارت
متريال NR معمولي
متريال SILICONE ضد حرارت – ضد روغن – بهداشتی – پزشکی – مواد غذایی
متريال EPDM ضد اسيد ومقاوم در برابر آب شور دريا

متريال NR+PBR   ضد سايش
متريال VAITON  ضد روغن ، ضد حرارت و مقاوم در برابر عوامل شيميايي و سايش
متريال KALREZ ضد روغن و حرارت و مقاوم در برابر عوامل شيميايي و سايش

 

 
انواع كاسه نمدهاي آهن دار
انواع كاسه نمدهاي آهندار همراه فنر فلزي
انواع كاسه نمدهاي ضد روغن
انواع كاسه نمدهاي ضد حرارت
انواع كاسه نمدهاي ضد مواد شيميايي
انواع كاسه نمدهاي  ضد اسيد
انواع كاسه نمدهاي  ضد مواد خورنده
انواع كاسه نمدهاي  ضد آب شور دريا
انواع كاسه نمدهاي سايشي و سايش بالا
انواع كاسه نمدهاي فانوسي
انواع كاسه نمدهاي محافظ ياتاقان
انواع كاسه نمدهاي شياردار
انواع كاسه نمدهاي نسوز
انواع كاسه نمدهاي كشاورزي
انواع كاسه نمدهاي ماشين آلات راهسازي
انواع كاسه نمدهاي مورد مصرف در مكانيكال سيلها
انواع كاسه نمدهاي ماشين لباس شويي
انواع ابندهاي به شكل كاسه نمد
طراحي انواع كاسه نمد مربوط به هر شافت مورد نظر
قالب سازي انواع كاسه نمد
انواع كاسه نمدهاي مربوط به پالايشگاه
انواع كاسه نمدهاي مربوط به پتروشيمي
انواع كاسه نمدهاي شركت گاز
انواع كاسه نمدهاي با متريالهاي PTFE
انواع كاسه نمدهاي EPDM
انواع كاسه نمدهاي SILICON
انواع كاسه نمدهاي NBR
انواع كاسه نمدهاي  H-NBR
انواع كاسه نمدهاي LEATHER
انواع كاسه نمدهاي FELT

کاسه نمد لاستیکی, تولید کننده کاسه نمد لاستیکی , سازنده کاسه نمد لاستیکی , کاسه نمد خودرو , کاسه نمد مقاوم , کاسه نمد مصرفی,کاسه نمد لاستیکی, تولید کننده کاسه نمد لاستیکی , سازنده کاسه نمد لاستیکی , کاسه نمد خودرو , کاسه نمد مقاوم , کاسه نمد مصرفی,کاسه نمد لاستیکی, تولید کننده کاسه نمد لاستیکی , سازنده کاسه نمد لاستیکی , کاسه نمد خودرو , کاسه نمد مقاوم , کاسه نمد مصرفی

بازديد كننده محترم قالب سايزهاي زير آماده فروش و توليد مي باشد:
اين واحد توانايي اين را دارد كه به غير از سايزهاي فوق در اسرع وقت ودر مواقع فورس ماژور و فوريت درخواست مشتري را تا 2 روز بعد از اعلام سايز و متريال قالبسازي -توليد وتحويل نمايد

 

كاسه نمد نوعي درزگير مي باشد كه براي درزبندي شفت دوار و پوسته حاوي سيال استفاده ميگردد تا از نشت سيال به بيرون از پوسته جلوگيري كند.

 

نكاتي كه مصرف كننده كاسه نمد بايد مطلع باشد:

در کاسه نمدها یک لبه لاستيك وجود دارد  که از پشت با یک فنر دایره ای شکل تقویت شده در اكثر کاسه نمدها یک لبه مانع لاستیکی نیز برای جلوگیری از ورود مواد خارجی و الودگیهابه داخل تجهیزات در نظر گرفته میشود.گرمای بالای بین لبه اب بندی وشفت گردان گاهی اوقات از 150 درجه بالاتر میرود.در این دما روغن یا سیال دور لبه میسوزد وکربن زیاد در موضع اب بندی کاسه نمد را دچار اختلال میکند.خشک کار کردن از موارد دیگر خرابی کاسه نمد میباشد.لنگی دینامیکی-ضریب اصطکاک-قطعات اب بندی-تماس شعاعی از دیگر موارد خرابی کاسه نمدها هستند.

حمل  و نصب نادرست30درصد-ساخت نادرست بدنه وشفت وکفیت نامناسب پرداخت سطح شفت30درصد-اشتباه در تشخیص نشتی15درصد-خرابی ذاتی کاسه نمد 10درصد از عوامل مهم خرابی زود رس کاسه نمد میباشد.

کاسه نمدهای تفلونی از جهت مقاومت در برابر حرارت ومواد شیمیایی بر کاسه نمدهای الاستومری برتری دارند البتهPTFEدارای شیارهایی برای اببندی دارند.

قاب خارجی این کاسه نمد فلزی میباشد که باید با چسب مخصوص اببندی نمود.شیارهای انها به صورت یک جهته و حتما در جهت گردش شفت ماشین در نظر گرفت.این کاسه نمدهها در دمای-۶۰تا+۲۲۰با حداکثر سرعت ۳۰m/sتا فشار۱mpرا تحمل کنند.

کاسه نمد لاستیکی

 

اين واحد به توليد انواع کاسه نمد های دو طرفه پنوماتیک با متريالهاي گوناگون را جهت معارف مختلف كه تعدادي از انها  به شرح زير اعلام مي شود .

 لاستیک نیتریل(NBR): لاستیک نیتریل را می توان برای بیشترین موارد کاربرد در انواع کاسه نمدها پیشنهاد نمود. مخلوط استاندارد مواد نیتریلیک مقاومت بسیار خوبی در برابر روغن و گریس دارد.  فرمولهای مختلفی برای سوختها و مایعات صنعتی به کار گرفته می شود که قادر است حرارت از منهای 55 درجه سانتیگراد تا 105 درجه سانتیگراد بطور مداوم و تا حرارت حداکثر 150 درجه سانتیگراد بطور موقت کار کند.

لاستیک پلی اکریلیک (ACM): ترکیبی است بر پایه لاستیک اکریلیک، این ترکیب گرانتر از ترکیبات NBR است. مزایای این ترکیب عمر ارتجاعی خوب و کارکرد طولانی در حرارت های بالا تا حدود 150 درجه و در بعضی موارد تا حرارت 180 درجه سانتیگراد می باشد، این نوع مواد مقاومت خوبی در برابر روغن های بر پایه EP و هیپوئید ها دارد، اما در حرارت پایین تر از منفی 30 درجه سانتیگراد بازدهی خوبی ندارند.

 لاستیک سیلیکون(SI-MVQ): مهمترین رده کاربردی لاستیک سیلیکون را باید جایی پبدا کرد که انواع لاستیک های تشریح شده قبلی که دارای ثبات کم در مقابل حرارت بالا و حالت ارتجاعی کم در حرارت پائین می باشند. این لاستیک از حرارت منفی 50 درجه تا حداکثر 180 درجه سانتیگراد بازدهی خوبی دارد. این نوع مواد به دلیل خاصیت جذب روغن، اصطکاک و سایش را به حداقل رسانیده، به دلیل مزایای یاد شده پیشنهاد می گردد. از این مواد در تولید کاسه نمدهای عقب میل لنگ بهره گیری شود.

فلورو الاستومر- ویتون (FPM): این لاستیک مقاومت خوبی در برابر انواع روغن های شیمیایی، سوختها و تغییرات آب و هوایی در حدود مقاومت حرارتی از منفی 30 تا 225 درجه سانتیگراد میباشد، ولی بخاطر قیمت بالای این نوع مواد پیشنهاد می گردد زمانی از این مواد استفاده نمایید که مواد دیگر پاسخگوی کار نباشد .

کلروپرن (بای پرن): این ترکیب کارائی خوبی از حرارت منفی 45 تا 100 درجه سانتیگراد، مقاومت عالی در برابر زمان و اثر اوزن و تاثیر آب و هوایی دارد. در مقابل شعله مقاوم میباشد، مقاومت خوب در برابر متورم شدن در داخل روغن های معدنی و روغن های آب گونه (سمی - بیرنگ) و الکلها را دارا می باشد. این مواد زمانی مورد مصرف قرار می گیرد که نیاز به مقاومت در برابر روغن و شرایط آب و هوایی باشد.

 پولیورتان (اورپان): این نوع مواد از حرارت منفی 50 تا 70 درجه سانتیگراد قابلیت کاردهی دارد. دارای قدرت بالای کششی و مقاومت در برابر سایش، پارگی، اوزن، تاثیرات آب و هوا و همچنین مقاوم در مقابل متورم شدن در داخل روغن های معدنی، گریس و هیدروکربن های الیافی می باشد. بهترین کاربرد مواد فوق برای فشارهای زیاد هیدرولیکی و پاک کننده های داخلی می باشد.

نمد (FELT):این مواد عموما برای جلوگیری ورود خاک، جرم، کثیفی و ریختن و پاشیدن تناوبی روغن به مقدار کم و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد آن برای کار دائمی و کار روی شفت های لنگ پیشنهاد نمی شود.

چرم (LEATHER):این نوع کاسه نمد بدلیل جذب خوب روغن و چربی دارای مقاومت سایشی خیلی زیاد است و سرویس خوبی برای سطوح ناصاف و شفت های کهنه و سائیده شده می دهد. چرم از منفی 70 درجه تا 100 درجه سانتیگراد در برابر حرارت مقاومت دارد.

TOP
اصفهان لیزر